| anamicuta a întrebat:

Ce faci daca te plictisesti foarte tare, este noapte si esti singur acasa? funda! (vreau un raspuns cat mai dezvoltat)

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Te joci pe facebook, te uiti la seriale, vorbesti prin sms cu cineva care la fel ca tine nu are somn, citesti o revista, o carte

8 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Ma culc.

| HermioneLove a răspuns:

Da asta mi se întâmplă mie acum laughing Păi stau și ajut oameni pe TPU, citesc, stau pe facebook, ascult muzică, mă uit la filme/seriale etc.

| Weider a răspuns:

Ma uit la filme, pe net sau citesc o carte.

| CEstLaVie a răspuns:

Chemi un baiat daca esti singura acasa si restul intelegi

| DiabolikDy a răspuns:

Dau o petrecere nu foarte zgomotoasa sau foarte mare. ceva restrans unde sa nu se produca nici incidente nedorite. ceva gen vizionat filme.

| angrydriver a răspuns:

De obicei caut un prieten sa vina la mine. daca nu gasesc caut un film interesant la care sa ma uit

| caroollina a răspuns:

Pai ascult muzica la maxim, sau poate ca merg afara, sau chem pe cineva la mine si facem show:*

| AdolfHitler1945 a răspuns:

Cauti la povesti de groaza pe internet, te uiti la glume pe internet, te uiti la televizor la un film bun sau(ce prefer eu) te uti la filmulete amuzante sau la parodii cu Hitler pe YouTube