| PitikPatry a întrebat:

>ce sa faci cand esti singur akas' si te >plictisesti...?:].

Răspuns Câştigător
| YOopGirl a răspuns:

Calculator,televizor,ascult muzica {de cele mai multeeee ori fiindca ador asta} imi gasesc hobbyuri gen facerea unui poster, daca te lasa iesi pe afr du-te cu role daca nu ai ...nu stiu fa-ti prieteni prin cartier si chestii din astea, incearca sa iti faci ordine in dulap si poti sa te consideri ca esti la un show de moda si cu ocazia asta iti probezi si hainele ...si vezice iti mai plk ce nu mai iti plk asa de mult si chestii din astea.

funda puppy dog eyes

trg love struck

2 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Daca nu ai ce sa faci, mas********-te si taci...winking

| ioana32 a răspuns:

Scriu intrebari pe TPU
da-mi funda u