| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai faceti. Cum e in vacanta elevi? Pupik

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna Alinalove struck
Eu de abia am venit de afara.Brrr...ce frig e laughinghee hee
In vacanta e foarte binelove struckAm si eu timp sa respir laughingSi sa fac tot ce imi propunwinking

| Silvia a răspuns:

Salut.happy Fac bine...cred ca o sa trag un pui de somn.Nu m-am hotarat incahee hee. In vacanta e foarte binelove struck. Dar am si temeI don't want to see.

| Mar a răspuns:

Hey.bine ma odihnesc un pic dupa care ma apuc de teme :-

| Aliyaa a răspuns:

Buna.Pai e bine in vacantawinkinglove struck

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Fac bine. Cum poate fi in vacanta? Super tare.

| ady20hbk a răspuns:

Foarte bine...:))

My blog : http://wolverine92.wordpress.com/

| Doa'Do a răspuns:

Hey. Cum sa fie, perfect. Mai ales ca vineri mai merg cu cativa elevi din clasa, daca nu cumva toti. la munte! Zapada love struck. Prea frumos. Ehe, in prima saptamana imi fac si eu temele, pentru ca am multe de facut, dar tot e mai bine decat sa le vad fetele profesorilor laughing!
Si pentru ca tot ne-ai intrebat cum e in vacanta, iti doresc si tie sarbatori fericite love struck!

| ❤°º•★DeNy★•º° ❤ a răspuns:

Soooper bine... dar imi este dor de colegii mei