| duk a întrebat:

Ce faceti in vacanta? (aia mare)

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ohoo...cate planuri am pentru vacantalove strucklove strucklove struck
Abia astept sa vinabig grin In primul rand o sa ma duc la marelove struck

| Razvan a răspuns:

Sa speram ca reusesc sa ma angajz pe perioada veriihee hee

| Farcas a răspuns:

Merg la mare love strucklove struck

| Xonia a răspuns:

Ma duc la marelove strucklove strucklove struck

| evoke a răspuns:

In vacanta de vara; x

Ma duc la bunici; x vreau la satsigh ai mei au zis ca vor sa mergem nu stiu unde o saptamana... dah eu vreau la buni :X

| w1NNNd a răspuns:

La mare. si in romania big grinbig grin

| Visatoarea a răspuns:

In vacanta aia mare ma voi duce la mare!

| loredana2012 a răspuns:

Dau bacul si admiterea...captivant,nu?

| vlad93fcv a răspuns:

Fac majoratul, invat pentru permis si daca il iau am si plecat la mare love struck love struck

| russiangirl_2817 a răspuns:

Pai merg in Anglia...si cam atat ca la ce profi am eu, voi fi ingropata in temesad

| asd a răspuns:

Plec in grecia si la bunici langa tgjiu si o sa incerc s strang banii pentru un aparat foto dlsr:X

| duk explică:

Ne intalnim la mare.