| DeeaLoVe012 a întrebat:

Ce mai faceti... O intrebare scurta:-Cum cuceresti un baiat...

11 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Fii tu insati si totul vine de la sine.Nimic mai simplu...

| DeeaLoVe012 explică (pentru Siracuzia):

Am incercat...Altceva te rog imi place foarte mult de el...

| Anestezia a răspuns:

Buna Andreea! Nu trebuie sa te rupi in figuri sau sa te dai mare ca esti bogata sau ceva de genu'. Asta nu va face decat sa ingreunatateasca lucrurile happy
Depinde cam ce fel de baiat vrei sa cuceresti.fii pur si simplu o adevarata feminatate.Fii mai orgolioasa.Arata-i ca te descurci in anumite chestii.Arata`i ca esti demna de orice.Nu te comporta chiar ca o vedete. Arata`i ca te poti controla.Ca poti sa te descurci si singura in anumite situatii.Te descurci tu! baftawinking

| frumusikgirl1 a răspuns (pentru Anestezia):

Ingreunatateascalaughing))) lol de unde ai luat cuv asta daca nu stiu romana se spune,, ingreuneze``laughing)

| w1NNNd a răspuns:

Pai thinking laughing Fai sex cu el!big grin o sa il cuceresti dac stii ce si cum :d

| Nobodyy a răspuns:

Trebuie sa ai atitudine,sa arati cat de cat bine,sa stii cum a gandesti,sa stii cand sa fii langa el si cand nu,sa stii ce ii place si sa incerci sa adopti aceleasi hobby-uri,ii arati ca esti interesata dar nu obsedata. happy puteti iesi si la o intalnire si te dai la el, ii faci complimente, te apropii de el.

| DeeaLoVe012 explică:

Mersi pentru sfaturi, o sa incerc! Si w1NNNd macar putin respect, ok.

| *Lyttle.me* a răspuns:

Hey hey! happy
E simplu. In primul rand trebuie sa fii sigura pe tine, altfel mai bine o lasi balta.
Trebuie sa fii mereu optimista, cu zambetul pe buze, sa-l privesti in ochi subtil si de ce nu sa-i si zambesti in momentul acelasmug crede-ma, da rezultate. Ca sa ajungi la el, imprieteneste-te cu unul din amicii lui sau vreo amica, iar ea/el te va introduce in acel grup. Astfel vei fii in raza ui vizuala.
Succes la agatat! smug :*

| *Lyttle.me* a răspuns:

Lui***.emotiile laughing

| madalyn2 a răspuns:

Pai simplu il inviti la o cafea sau ceva te bagi in vorba cu el si gata... plzz da-mi un cvintet despre dunare

| madulina a răspuns:

Buna intrebarea asta...cu ea ma confrunt si eu, orice ai face nu prea te baga in seama, e nasol, incearca sa te apropii de el sa fii si tu acolo mereu poate totusi te observa succes