| Bitzy a întrebat:

Ce mai facieti? Eu as avea nevoie de un alt hi5. Daca aveti un hi5 si nu e prea pe folos pentru. ca aveti altul mi-l puteti da mie? Ofer fundita pentu un hi5! Trimite-ti mesaj privat.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

De ce sa-ti dam noi un hi5? Cand iti poti face tu unul.
Mare grija ce faci daca cineva iti da hi5 lui si pui pozele tale acolo, el cunoaste datele acelui profil si poate sa iti modifice datele din hi5, e mai rau decat daca cineva ti-ar afla parola de la hi5 tau(asta daca ai pus pozele tale in hi5-ul unui necunoscut) si mai este si adresa url de hi5, acel http://adresa-hi5.hi5.com nu cred ca tu ai vrea aceea adresa creata de persoana respectiva deci dupa ce ai pus pozele vei realiza ca nu ai ce face cu aceea adresa hi5 care nu se mai poate schimba si poate nu vei mai putea intra pe acel hi5 atunci pentru ca acel individ deja ti-a schimbat parola pentru ca stie datele acelui cont creat de el si intr-un fel ai luat teapa si poate sa iti scrie la nume acolo multe chestii rele despre tine asa cum am vazut la alte persoane carora li sau spart hi5-urile(desigur care si-au impartasit parolele cu persoanele de neincredere) si ceea ce faci tu usurezi cu mult munca lor de a face asta. Ti-as da niste exemple, sa iti dau adresele lor hi5 sa vezi cate exemple sunt, dar nu pot pentru ca acolo scriu lururi atat de urate incat nu am voie si nu vreau sa le pun aici.
Eu zic sa iti creezi tu un hi5 la care sa stii doar tu parola si datele, nu si alti straini.
Am sau nu dreptate?

0 răspunsuri:
Întrebări recente