| madalina2727 a întrebat:

Servus! am si eu nevoie de niste muzica mai noua si nu prea am timp sa descarc dupa diverse site-uri.ma ajuta cineva? doar sa nu fie manele sau rock. poate si ceva mai veche dar sa fie frumoasa nu conteaza ca e straina sau romaneasca. daca vreti si ma puteti ajuta atunci imi puteti trimite un mesaj privat.Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Eu ti-as trimite, dar nu prea am inteles ce muzica vreibig grin manele nu am...deci cat de cat ne descurcamlaughing) daca vrei...lasa-mi id-ul tauhappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basaram-tam alinuta.ma muzica asta este un subiect atat de vast incat mi-ar fi si greu sa-ti ghicesc gusturile.