| xXPsychO983 a întrebat:

Buna!
Ce-mi puteti spune despre TERESA FIGALDO?
( data cand s-a nascut, cand a murit )
Nu vreau poze!
Mersii! Funda love struck

9 răspunsuri:
| Acasel a răspuns:

Am primit si eu mass de ala..si mam documenat ceva ceva.Se Zice Ca Era O fata pe strada in drum spre munte.
Cineva cu masina a trecut si a luat-o.chiar daca nu o cunostea, Fata Asta A Spus ca o sa faca accident in curba asta, ca o sa moara cu totii. si asa a fost,. Peste 20 si ceva de ani.Tot La Fel, cineva a luat-o in masina si a Facut Accident tot in curba aia tot pe acelasi drumhappy sper ca ai inteles cevahappy cauta pe youtube, chiar exista filmarihappytongue Funda?

| Ciuciulina34 a răspuns:

Eu nu stiu ce sa cred unii spun ca ea a murit in padure sau in accident de masina?
singurul mod in care poti afla este sa e duci acolo la curba aia sau in padurea aia, de dracul nu mi-e frica

| RazvanAttilaRus a răspuns:

Povesti de adormit copii! Nu exista asa ceva.Sufletul dupa moarte pleaca din aceasta lume, si trupul la doi metri sub pamant.Se spune ca sunt morti care bantuie deoarece nu au plecat impacati de pe aceasta lume sau ca nu au avut o moarte tocmai linistita...ei bine....nu au cum sa bantuie deoarece DUMNEZEU NU INGADUIE ASA CEVA!winking

| AndréwUrbansky a răspuns:

E cumva o fantoma : )) cand am cautat date mi s-a facut pielea de gaina laughing

| AndréwUrbansky a răspuns:

Da glumesc este o femeie care a murit intr-un accident de masina in portugalia orasul sintra, nascuta in 1983. Si este unde video cu 2 baiet isi o fata care au ajuns in locul unde a murit ea siacolo se auzeau tipete etc, dar eu cred cai fake

| PopaAlexandraD a răspuns:

Ce prostiilaughing

| Enus_Andreea_1993 a răspuns:

Eu sincer ma cac pe mine de spaima cu chestia asta, da naiba in frica mea ca morrrrrrr de frica...o proasta mi-a trimis asta. aacum mi-e frica pentru mami, o sa am multa grija de ea.