| black1white a întrebat:

ce nume de oameni speciale stiti? nu vreau nume straine...doar niste nume mai deosebite:*funda pentru cele mai frumoase

9 răspunsuri:
| AlexX a răspuns:

Pe mine ma cheama Eleodor Alexandru big grin multa lume zice ca este interesant.

| myhaelamar86 a răspuns:

Elisabeta, Dumitrana, Sofronia, Sofica, Lucica, Geta, Gina, Steliana, Georgeta, Elvira.

| FOoXx a răspuns:

Albert Casian Mara Matha Izabela Sasha Antonia

| GabrielaIoana a răspuns:

Pai stiu multe nume interesante : Tiana,Daiana,Lucretia,Ani, Florentin/Florentina, Victoria/Victor, Lidia, Hera si ar mai fi cateva dar cred ca ajung big grin

| MisDia a răspuns:

Iulia,Andra,Bogdan,Elena,Lala, Martin,
Mai stiu cateva dar estea sunt preferatele mele, apropo pe mine ma cheama Diana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie numele Elena intotdeauna mi-a parut special. E un nume clasic, simplu, frumos, care-si are originea din vremuri antice inca (prin asta are un farmec aparte) si care mi se asociaza cu multe persoane minunate si interesante.

| SummerR a răspuns:

Raisa, Alisa, Anemona, Camelia.

| Tatiana2af a răspuns:

Alexia

| Darius2000 a răspuns:

Darius,Daria,Darian,Dariana,Mira,Naiara.