| JustEdy a întrebat:

Ce parere Aveti despre Sit-ul :TPU.ro? Dau Funda

11 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Pai este un site folositor.
Aici iti poti gasi o speranta atunci nimeni nu iti intinde o mana de ajutor. Mereu se va gasi cineva aici care sa te ajute si sa te incurajeze. Pe deasupra, iti faci si foarte multi prieteni.
Dupa parerea mea, TPU este un site foarte bun, iar cel care l-a facut a avut inspiratie.

| Cezar a răspuns:

Este, un site foarte frumos. creat pentru noi!
Acest site este dedicat persoanelor care vor sa ajute si cele care vor sa fie ajutate!
Este un site foarte bun, si o idee unica!

| DoarOana a răspuns:

Buna Edy,

Eu cel putin am o parere destul de buna despre site-ul TPU. De ce? Sunt membru din anul 2009 si TPU m-a ajutat destul de mult. Cand aveam ceva nelamuriri membrii de pe TPU ma ajutau, ma indrumau asa ca reuseam in marea majoritate a cazurilor sa imi rezolv problema. Desigur, mai sunt si probleme care nu mi le-au putut rezolva poate pentru ca nu s-a uitat persoana potrivita la intrebarea mea, primeam un raspuns care nu avea nicio legatura cu intrebarea asa ca de multe ori daca cineva vede ca s-a dat un raspuns nu mai intra sa vada daca raspunsul e bun sau nu.
Oricum TPU m-a ajutat in 80%-90% din cazuri iar eu zic ca e un procent foarte bun.
Cred ca multora le place acest site deoarece ne ajutam reciproc : tu ma ajuti pe mine, eu te ajut pe tine, ei ne ajuta pe noi, etc.
Ca defecte, am vazut ca multi se plang pentru ca adminul TPU nu le raspunde la intrebari. Ar trebui sa inteleaga ca poate nu au timp sa le raspunda sau necesita mai mult timp. Oricum asta e alta poveste.
In concluzie, am o parere destul de buna de acest site pentru ca imi place sa ajut si la randul meu sa fiu ajutata.
Pa, pa happy

| IoanaTempah a răspuns:

Este foarte util happy

gasesti raspuns la orice intrebare din orice domeniu big grin

funda? :d

| TeooTeo a răspuns:

Este un site care m-a ajutat foarte mult cu problemele zilnice...
mi-am facut prieteni.
ajuti oameni love struck
byelove struck

| FanMJJ a răspuns:

Daca vrei raspunsuri aici sa intrebiwinking, pui intrebarea si intr-un sfert de ora, 15 minute, 900 de secunde ai raspuns la intrebare, pai ori suntem toti pentru unu ori nu mai suntemwinking

| ramona_5984 a răspuns:

Buna! pai eu cred ca e un site super,,, nu aveam cont dar mereu gaseam un raspuns pentru orice intrebare,, acum ca am intrat si eu in cont e superlove struck

fundita?batting eyelashes

| zuzuliina_6925 a răspuns:

E un site f. frumos unde poti sa ajuti si sa fii ajutat.big grin

| Ir0niCIconic a răspuns:

Este un site in care marea majoritate raspund ca sa primeasca "fundite", din pacate. Un site pe care se pun multe intrebari mai mult sau mai putin folositoare (unele dintre ele fara rost - macar ne mai amuzam un pic totusi). In rest e destul de okwinking

| Ir0niCIconic a răspuns:

Pun pariu ca daca nu s-ar mai mentiona la sfarsit cuvantul "funda" nu s-ar mai inghesui toti sa raspunda.
P. S : Eu am raspuns ca sa imi spun parerea sincera nu ca sa primesc funda.

| Ir0niCIconic a răspuns:

Pun pariu ca daca nu s-ar mai mentiona la sfarsit cuvantul "funda" nu s-ar mai inghesui toti sa raspunda.
P. S : Eu am raspuns ca sa-mi spun parerea nu ca sa primesc funda.