| Jessica a întrebat:

Ce sport practicati?

10 răspunsuri:
| Jessica explică:

@Pisicute era intrebare din curiozitate...

| sabilopod a răspuns:

Nu practiv sporturi. vrei sa moooooooooooooooorrr?

| BiancaDenisa a răspuns:

Buna Daria...eu practic urmatoarele sporturi:voley,dans, gimnastica, inot si yoga...happy

| TheCritic a răspuns:

Am facut tenis si inot de performanta mai bine de 4-5 ani si vreo 2 ani de gimnastica dar am preferat sa renunt din lipsa de timp. M-am concentrat pe scoala. Acum le practic in timpul liber.

| Jeozelin a răspuns:

Yoga,dar nu inteleg cu ce te ajuta pe tine asta.

| Summerismine a răspuns:

Dans (street-dance)

| Kiky2 a răspuns:

Atletism, gimnsatica, dans, boxtongue

| Filozoful a răspuns:

Karate

| LenaCresida a răspuns:

Hey, Daria! eu una practic doar voley, si pe acesta la scoala, fiind ca sunt intr-o clasa sportiva. sper ca te-am ajutat big grin :*

| Mada4ghn a răspuns:

Baschetbig grin