| anonim_4396 a întrebat:

Ce sport practicati voi?

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Inainte practicam inot dar atunci eram in timpul scolii si de aceea am renuntat.happy Acum pe timp de vara m-am inscris la volei.happy

daniela
| daniela a răspuns:

Inot

| inna a răspuns:

Salahappy

| Barajag a răspuns:

Cel mai bun sport e sexullaughingpractica-l si te vei convingebig grin

mlm
| mlm a răspuns:

Am practicat timp de 12 ani handbal, dar din cauza copiilor nu am mai mers, au aparut alte lucruri mult mai importante, dar ori de cite ori am ocazia mai joc volei si tenis.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Atletism si volei, te mentine bine si iti face un corp pff

| hashe86 a răspuns:

Halberehee hee
nu am fost eu prea sportiv niciodata insa de un jogging si un fitness imi mai fac timp(trebuie data jos cumva burtica aia de la bere)

| p0wer a răspuns:

Rugby happy Motto laughing Prin venele noastre curg globule ovale :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sala...sunt la un program strict de refacerehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bunî.
Am practicat înot și volei.
În prezent merg la sala de forță.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot sa-ti spun de frica sa nu cumva sa creada lumea ca sint made in japan.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot sa-ti spun de frica sa nu cumva sa creada lumea ca sint made in japan.