| BredPit1 a întrebat:

T/A ce sport >practicati?:

Răspuns Câştigător
| giuly a răspuns:

Respiratul si clipitul.

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Plimbatul până la budă şi înapoi.

| Bya132 a răspuns:

Datul cu presupusul.

| MâţulMov a răspuns:

Practic sportul de a bate la tastatura, de a lovi cu mouse-ul in stanga si in dreapta incercand din greu sa-ti raspund la intrebare, pe langa somn, putin basket si niste fotball.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Fuga de la ore

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Sportul de a arunca cu rosii stricate in JB

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

9gag-eritul:>
*www.9gag.com*
*e fericit pentru ca a distrus viata altuia>:)*

| Aleqa a răspuns:

Sex :->. Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!
.

| Siracuzia a răspuns:

Imi antrenez muschii degetelor raspunzand la intrebari stupide.

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Aruncatul cu privirea.

| BredPit1 explică (pentru ɹǝʞoſ):

Stiu chestia asta de undeva *incepe sa se gandeasca si scoate sunete ciudate* *se face rosu la fata* oh firar nu-mi amintesc

| TheDubstepMan a răspuns:

Sportul de a citi intrebari stupide ca ata...

| BredPit1 explică (pentru TheDubstepMan):

Vrei sa stii ce e o intrebare stupida? una dintre alete mi http://www.TPU.ro/......qc48o-png/

| BredPit1 explică:

Oh ce analfabet sunt... da dupa ce am citit raspunsu tau eram aproape adormit deci...

| Athykzx a răspuns:

Sportul de a sta pe scaun fara sa ma sprijin.

Răspuns utilizator avertizat
| chronoStrix a răspuns:

Aruncarea bobului de falose in boscheti!

| Allexutza99 a răspuns:

Sportul de a bate la tastatura in acest moment si handbal cateodatahappy