| ShizAnime a întrebat:

Ce stiti despre sezonul 2 din Durarara? Din cate am inteles apare in Ianuarie 2015. Dar pe cat? Eventual, fiind in luna decembrie ar trebui mentionata si ora sau ceva gen. Puteti da si site-uri dar cu informatii concrete. Multumesc anticipat. Dau si fundita, doar sa ma lamuriti care.i faza.

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Din cate am inteles, ar trebui sa apara pe 10 ianuarie.Pe myanimelist asa au scris si de obicei au dreptate.Dar poate sa dureze mai mult pana apare episodul si subtitrat in engleza, respectiv in romana.

1 răspuns: