| CezaraTH a întrebat:

Ce vrea sa insemne cuvantul sau expresia ' ily '? funda si punct.

Răspuns Câştigător
| IustinaSiAtat a răspuns:

Ily inseamna i love youwinking
Sper ca te-am ajutatwinkingbig grin

9 răspunsuri:
| CosminHaarp a răspuns:

Ily inseamna I Love You dar ceilalti folosesc ca suna mai frumos s de asta si mie mi se pare chiar, ai dreptate titidrlove ciudat...

| odorash a răspuns:

Ily prescurtare din engleza I love you, adica eu te iubesc
Din limba rusa ily inseamna sau :
Numai bine!

| Rush a răspuns:

I love you parca era

| OpenYourEyes a răspuns:

I love you. big grin

| Ancuta7878 a răspuns:

Ily=I love you. ( prescurtat ) plss funditaaaa :*:*

| TitiDrLove a răspuns:

Ily = I love You
Asa folosesc unii ca sa nu mai scrie cuvintele intregi...ciudat

| Timee೩ a răspuns:

Ily inseamna i love you happy. Funda?

| Alucard95 a răspuns:

Ily=I Love You.Asa folosesc unii ca le e sila sa mai scrie 5 litere in plus laughing

| christina94 a răspuns:

Ily= i love you
la fel ca si : ilu, ly, lu.
Uite un site in care sunt toate prescurtarile in engleza, sper sa iti fie de folos :) http://www.urbandictionary.com/
papa:*