| Ramo15 a întrebat:

cei care ati fost cu cortul cam o saptamana, ce mancare ati luat cu voi?

Răspuns Câştigător
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Conserve big grin Lada frigorifica si lapte UHT care are termen mai mare de valabilitate + cereale, fructe si apa multa, paine, plicuri de alea de cafea 3 in 1, si...thinking ce stiti ca va place sa mancati, dar nbeaparat luati-va o laduta frigorifica tongue

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Chipsuri multe, dulciuri(gen ciocolata biscuiti napolitane)mult suc dar si apa plata paine iaurte sandwichuri pizza etc. succes!

| Cretaker a răspuns:

Sarmale, conserve si salam barbos

| Clever a răspuns:

Doar mancare cu grad mic de perisabilitate.happy

| adellinas a răspuns:

In principiu trebuie sa te aprovizionezi cu mancaruri neperisabile gen conserve :peste, pateu, fasole cu carnati, ciorba, puteti lua si salam in vid. distractie placuta