| CrEaTzZaa a întrebat:

cei care ati fost in ANTALYA sau in CROATIA imi puteti spune cum e acolo si statiunea si hotelul la care ati fost si daca va placut? plzz dau funda :*

Răspuns Câştigător
| monikablondie a răspuns:

Eu am fost pe langa Antalya, statiunea se numea Lara-Kundu hotel Green Palace. Totul a fost absolut ireprosabil. Mancare buna, bufet suedez, asternuturile si prosoapele erau schimbate in fiecare zi, are o suprafata imensa de verdeata, 6 piscine exterioare, 1 interioara, plaja privata, sezlonguri la plaja, bar pe plaja, n-am vazut niciun gunoi aruncat in alta parte decat unde trebuie nici in incinta hotelului, nici in imensa curte a hotelului, nici pe plaja.M-am distrat foarte tare. Iti recomand cu caldura acest hotel.winking

1 răspuns:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Eu am fost in Croatia nu am stat la hotel, am stat la o vila.Statiunea e destul de misto dar cand am fost la plaja erau numai bolovani in apa si trebuia sa porti niste "papuci" ca sa nu te lovesti.Si era super curatenia acolo, mancarea foarte buna.