| anonim_4396 a întrebat:

Cei care joaca Barn Buddy ma puteti ajuta? Am 13 animale si nu stiu cum sa le aranjez sa para cat mai frumos? Pasari la pasari etc. sau pe cele pe care le mangai intr-o parte si pe cele de la care iau ceva: lapte, oua etc. in alta? Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Simonaaaa a răspuns:

Pai poti sa pui pasarile intr-un loc caprele si vacile intr-un lama vaca magarul calul intr-un loc kanguri intr-un loc si asa mai departe funda?

| AngelBaBy a răspuns:

Buna! Si eu joc Burn Buddy, insa sunt noua si nu am animale. Dar poate te pot ajutawinking