| Catalion a întrebat:

Vreti sa ne ajutam reciproc? Mi-am facut si eu un blog acum vreo 3 zile ( http://tutorialescrise.wordpress.com ) ca nu aveam ce face si mi-am dat seama ca blogurile isi pot face reclama buna, usoara si simpla intre ele prin punerea adresei cu numele unui alt blog acolo unde scrie "Blogroll" sau "link-uri prietene", cum se mai spune. Ce ziceti, ne ajutam reciproc? Spuneti aici sau printr-un mesaj privat numele si adresa blogului vostru ca sa il pun la mine acolo unde scrie Blogroll si in schimb faceti si voi la fel pentru mine, adica puneti pe blogul vostru un ling la Blogroll ( orice blog are Blogroll ) cu numele de TutorialeScrise atasat la adresa pe care am spus-o mai sus. Sper ca stiti cum. Nu accept bloguri goale sau aproape goale ( adica sa contina vreo 5 randuri si atat ), ori parasite bineinteles. Blogul pe care l-am facut e inca "tanar" si m-am gandit ca e o idee buna, din moment ce nimeni nu are nimic de pierdut. Maine o sa verific raspunsurile si e alegerea voastra, ca doar nu sunteti obligati:D

3 răspunsuri:
| Catalion explică:

@anutza
Multumesc. Ma mir un pic ca nimeni nu a vrut. Probabil ca toti credeti ca e vreo pacaleala sau asa cevarolling on the floor Cum vreti, nu ma deranjeaza.

| IlegalSmile a răspuns:

Super tare blogul +++

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

demult avazut o vlupe va rog cititi