| UnicornulVesel a întrebat:

Cine are un cont de IMVU care nu il mai foloseste si poate sa il dea? Va rog frumos. Am avut un cont destul de dragut dar mi-a fost furat si sincer, nu mai pot face credite deloc. Nu imi mai merg creditele cu MeetMe crying( Pleasee!
Fara rasp rautacioase!

2 răspunsuri:
| BlackDunhill a răspuns:

Eu n-am cati datea cu mare placere nici eu nu mai joc ca nu am cont misto si MeetMe refer friend nu mere

| UnicornulVesel explică (pentru BlackDunhill):

Nici eu nu ma mai joc laughing A cam devenit o prostie... [ Fara suparare pentru cei care mai joaca... ]