| MariaaDrb a întrebat:

cine e pe cosmote eu mi-am luat o cartela acum cateva zile si mi-am bagat minute pe ea... unde caut sa vad cate minute mai ai (la ce sun.sau ceva ) la orange ma pricepeam trebuia sa suni doar la 333 sa vezi cate minute mai ai... dar cosmote?puppy dog eyespuppy dog eyes. app fundatongue

6 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

*123*1# pentru minutele in retea
*123*2# pentru mesaje
*123*3# pentru minute internationale in afara retelei
Si pentru credit: *134# big grin

| bia0000 a răspuns:

Intai 1234 apoi 1111

| DannielZMF a răspuns:

*123*1# pentru min in retea
*123*2# pentru sms in retea
*123*3# pentru min nationale
*123*4# pentru sms nat
*123*6 trafic date
tongue

| LorenaBmw a răspuns:

La numarul la care ai sunat cand ti-ai bagat minutele si apesi pe taste si afli [ iti trebuie rabdare]
si te invat ceva cand n`o sa mai ai credit... daca vrei sa dai cuiva mesaj cu " contacteaza-ma " scrii *111*07...#
Mesaj cu "Ce mai faci?" *121*07...#
si dai pe butonul unde suni`batting eyelashes

| cristina1998i a răspuns:

La 1234

| Artemis_6889 a răspuns:

Poti apela gratuit *100# sau 1234 happy