anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Buna cine este din Bucuresti si se plictiseste uneori acasa? eu una am doar 17 ani si numi vine sa cred cum trece viata pe langa mine fara sa ma distrez.ma plictisesc de multe ori deoarece prietenii mei numi prea impartasesc aceeasi hobby-uri, activitati. mi-ar placea sa-mi fac un grupulet de prieteni cu care sa fac multe activitati distractive. mie-mi place sa ies in oras. la un suc etc.in parc cu rolele, bicicleta, jogging, la piscina sa inotam(chiar daca nu toti stie sa inoate. ii invatamlaughingorice sport chiar daca nu stiu sa joc bine, invat sau de ce nu sa fiu invatata.ma pasioneaza pictura.imi place sa merg la expozitii de toate felurile:carte, desen...sa vizitez teatre, muzee.sa merg la film. oricine e in situatia mea si vrea sa-si faca noi prieteni. dar mesajul meu este foarte serios cine isi regaseste hobbyurile aproximativ la fel cu ale mele sa bage id meu oanaonutzzica cine nu va rog nu bagati id.cine doreste sa-si faca noi prieteni nu ezitati sa-a bagati id.multumesc anticipat.va pup

1 răspuns:
| Instinkt a răspuns:

Accelasi hobiuri plus muzica care e viata meabig grin