| EddyEnergyStar a întrebat:

Ce jocuri distractive sau activitati pot face la bloc...

Răspuns Câştigător
| zuumy a răspuns:

Daca ai balcon poti umple baloane cu apa (nu foarte multa) si arunci in cap la trecatorilaughing dupa care te acunziwinking
sau arunci cu mazare sau ceva de genu`laughingrolling on the floor succeswinking

| EddyEnergyStar explică (pentru zuumy):

Mersi...chiar nu-mi place mazarea.

5 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

1)deseneaza
2)mananca
3)uita-te la desene
4)joaca-te pe calculator.
5)danseaza
6)Mananca inghetata.
7)Cheama-ti un prieten
8) Barfiti.
9)citeste o carte, sau benzu desenate.
10)Iesi afara.

| Ibrahimovic a răspuns:

Bati la usi apoi fugi sau daca este inferfon la intrarea in bloc apelezi si ii injuri pe aia laughing)

| gogυ a răspuns:

Iei un cauciuc de masina si ii dai foc in casa scarii la parter.

| StefanGhita a răspuns:

Depinde: poti juca un joc cu mingea sau sa iei o punga de ceva si un suc ideile vin pe parcurs