| oAntiidot a întrebat:

Cine imi poate da si mie melodia(FARA VERSURI) de la melodia Alina Eremia si Dorian Popa-Am invatat sa lupt? Sau macar unde pot gasi asa ceva... Dau funda, promit!

5 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Gasesti negativul pe net

| oAntiidot explică (pentru aryana1991):

Unde pe net? ca am scris in toate felurile si nu mi-l da!

| oAntiidot explică:

Eu vreau negativul melodiei nu melodia cantata de Alina Eremia si Dorian Popa!

| alina98 a răspuns:

Pe youtube scrii Alina Eremia si Dorian Popa-Am invatat sa lupt si o sa iti apara acolo si la prima melodie

| alina98 a răspuns:

Pe youtube scrii Alina Eremia si Dorian Popa-Am invatat sa lupt si o sa iti apara melodiile si dai la prima melodie