| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Cine imi poate face si mie portretul lui Dracula laughing, adica imi trebuie portretul personajului principal dintr-o opera citita recent.sad si nu gasesc nimic despre Draculasad laughing.
Dau fundita laughing...

3 răspunsuri:
| andreeafrumoasa a răspuns:

O informati f f f importantabig grinracula a fost tatal lui Vlad Tepes, a fost un vampir(Dracula)~!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La romana rolling eyes Nu poza mailaughing Portret literar sau cv de genu happy.

| AnimaXD a răspuns:

Dracula ar fi Vlad Tepes deci... http://www.travellerinromania.com/......racula.jpg