| lucianos222 a întrebat:

nu gasesc caracterizarea personajului principal : Tom Canty din Print Si Cersetor..Va rog mult ajutati`ma.

2 răspunsuri:
| MisterSTAG a răspuns:

Baiet,te-ai uitat la ce categorie ai postat? Sunt satul de raspunsuri cum ca e cea mai frecventata categorie...

| lucianos222 explică (pentru MisterSTAG):

Bai desteptule. dupa ce ca esti si analfabet mai si lasi comentarii fara nici un rost. si referitor la categorie. aveam nevoie de un raspuns cat mai urgent pentru ca incepeam scoala. Ce treaba ai tu cu categoria?