| Allways a întrebat:

BUNA! Cine imi pote spune o replica sau replici pentru a inchide un idiot/a fara a mai spune nimic?

Răspuns Câştigător
| Octaviana_9832 a răspuns:

Ti-as spune ca esti prost, dar ce mai conteaza parerea mea contra la atatea sute? happy.

Mi se pare mie sau miroase a canal?! confused.

Ai terminat?batting eyelashes.

Ce zici poti sa taci? straight face

Vezi ca e pe masa un pachet cu ''Nu ma intereseaza!''. Serveste`te din el. happy.

Uite... ia 3 lei ca sa te opresti din vorbit! straight face.

Linisteste-te te rog. ma suficient timp sa te ignorwinking.

Hai sa ne jucam de-a tacutul. Tu incepi! rolling eyes.

O vrei pe Miss Perfectiune? Cumpara`ti o papusa Barbie ~ phbbbbt

Unde ai ascuns butonul Delete? :-s

Daca ai stii ce gandesc...ai incheia de pe acum monologul straight face.

Sper ca ti-au palcut si iti sunt de folos devil.

happy.

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Trebuie să improvizezi pe loc în funcţie de situaţie, nu să le înveţi pe derost. Baftă!

pa, pa.

| Deniisze a răspuns:

Buna.
Depinde si de "conversatie".
Cel mai bine este sa cedezi; ignora-l complet.Se va enerva, va vedea ca nu ii dai apa la moara, cum se spune si o sa se potoleasca.
Mulfa Bafta!

| fataroz a răspuns:

Cand te bagi in fata lui si el te intreaba ce faci tu ii spui bine iar el se enerveaza (mi s-a intamplat si mie)

| deUts a răspuns:

Desteptul cedeaza...prostul continua. funda?