| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste replici "maxime" laughing. Adica daca cineva ii spune ceva, tu sa ai replica urmatoarea secundalaughing
Aaa Daa...Si Fundita nu avea cum sa lipseasca!:]]

Răspuns Câştigător
| Alexa_Geo_1998_emPo a răspuns:

Pai daca cineva se uita la tine si tu nu suporti asta ii spui ce te uiti asa la mine ca maimuta la banane nu stiu acum pe moment pentru ca nu stiu nici ceti spune persoanawinkingaceea

4 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Hai sictir.

| sorinamihaela09 a răspuns:

Habar nu aveti cum sa intoarceti replica cuiva....de multe ori poti incepe tu, de ex:te duci la cineva pe care nu il suporti sau doar asa ca sa te amuzi si ii zici:hmmmm.ce frumos mirosi.te-ai dat cu tamaie. oricum nu poti sa inveti lucrurile astea, de obicei vin de la sine.

| nini_7666 a răspuns:

Nu stiu acum vezi daca iti place
:Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.

| AleCsso_Jr._1999 a răspuns:

Ce corp ai daca pun picoru pe tine alunec
ti-a dat dumnezeu ultimu corp dupa raft
daca aveam corpu tau alergam pana il pierdeam
esti foarte frumoasa ce boala ai laughing
ce ochi ai zici ca sunt cacareze
ce fata ai pe tine te cheama primul la filmarile cu x man