| anonim_4396 a întrebat:

Buna cine imi spune unde gasesc un server de travian privat? Sau o adresa de server de travian privat! Multumesc.

13 răspunsuri:
| verdee15 a răspuns:

Deschis de aseara :P www.realgaming.ro/travian :P viteza e 800 :D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta cuat si eu pff

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai da si eu de asta am pus intrebare si aici ca nu stiu unde sa mai caut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Si eu caut de mult timp! dar daca vreti putem sa facem impreuna unul! am toate programele necesare numai ca numi ies anumite faze! daca va intereseaza oferta mea atunic add id:michel_jorden_1994@yahoo.com sau skype:alex.mate3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://travmania.uv.ro/

| VladFast a răspuns:

Http://travian-redbull.sexyi.am - uite aici un server cu viteza mare, am pe server numele vladone

| DjBeeBot a răspuns:

Chiar acum ruleaza pe site-ul nostru prima runda oficiala a jocului Black Travian! Acceseaza si tu site-ul, inregistreaza-te si sa ai spor la farmat!
http://blacktrav.no-ip.org

| Nikname_Gresnyk_1992 a răspuns:

Salut acum am gasit un server dar se afla in beta testing dar e 2013 si are mai putine buguri(cel putin fata de cele pe care le stiu) Intra aici daca vrei http://hackro.tk/thread-100.html

| traviansud a răspuns:

Http://traviansud.azuli.org/ Speed 150 buguri minore server 100 % romanesc

| marya1995 a răspuns:

Http://mravian.com/ e super tare admin roman etc