| Mirelaky a întrebat:

Buna,
cine ma poate ajuta, vreau sa studiez psihologie, cel putin ca un hobby, nu m-am decis sa urmez o facultate, nici macar nu stiu de sint posibile studiile la fara frecventa, dar as avea nevoie de ceva sfaturi referitor la materiale, ce ar putea fi interesant pentru o incepatoare in asta?! Multumesc

3 răspunsuri:
| aLiaLi a răspuns:

Daca iti doresti din toata inima sa studiezi psihologia nu intelg dc ai cauta o facultate la care sa faci fara frecventa, psihologia este destul de complicata pentru a o intelege in urma citirii anumitor carti sau articole, cel mai bine este sa iti explice cineva care se ocupa cu asta, sau un profesor, pentru a intelege mai bine de ce este nevoie sa ajungi un psihologtongue Din data ce vei ajunge sa lucrezi cu oamenii nu ai voie sa gresesti pentru ca in unele momente viata lor va depinde de sfaturile tale.

| Mirelaky explică (pentru aLiaLi):

Multumesc eliali

| aLiaLi a răspuns:

Nu ai pentru ce happy Ma bucur ca te-am putut ajuta.