| alexandra5251 a întrebat:

cine poate sa-mi explice cum pot sa instalez sunetul la calculator? Multumesc!

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Instalezi driveru de pe cd-ul care l-ai primit cand ai cumparat pc-ul! Daca nu-l mai ai, foloseste slimdrivers =>http://www.driverupdate.net/

| S3c0ndSh0t a răspuns:

E destul de complicat trebuie sa folosesti codul hardware.Lasa id-ul tau daca vrei sa iti arat cum sa instaliezi.

| alexandra5251 explică (pentru S3c0ndSh0t):

Uite id-ul meu alexandra_baiceanu98 pa pa!

| trăncănici a răspuns:

Dowloadează REALTEK şi pe urmă fă setările din control panel!

| nebunu1993 a răspuns:

Ce cipset/placa de sunet ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai au mai pus oameni intrebari. cauta pe google sunet calculator TPU siti va da mai multe raspunsuri