| TeDrq a întrebat:

am o mare problema la calculator ( cu niste programe) cine se pricepe in calculatoare (foarte bine) si este dispus sa ma ajute sa imi lase id-u lui, si sa fie on mai toata ziua... (cam de la ora 13 pana pe la 22... cam asa ) cel care ma ajuta primeste fundita! big grin

2 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Ai fi putut spune problema aici si ai fi primit mai multe raspunsuri...cine sta sa se complice cu id-uri cu online cand vrei tu. crezi ca daca zici ca dai funda, aoleo, vin inginerii in calculatoare sa te ajute? nu... spune ce-ai de zis aici si poate se rezolva.

| SamSon a răspuns:

Sa vad daca te pot ajuta eu...
Y! M: yo_stefy_yo