| anonim_4396 a întrebat:

Bunabatting eyelashes! Cine se uita la telenovela Aurora poate sa`mi povesteasca si mie pe scurt ce s`a intamplat in episoadele 41-65? am fost plecata din tara si n`am putut sa le vad. si ar fi plictisitor sa stau sa ma uit la atatea episoade pe net. happy

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Nu mai stiu exact de unde sa-ti povestesc, dar o sa incerc.
Pai, stii ca Aurorita locuia cu Martin pentru ca era hiptotizata de Elizabeth si se credea Aurorita, dar in final ea tot are crize, ajunge la spital, face terapie cu alt doctor si isi revine. Martin crede ca a plecat definitiv, insa Lorenzo, Natalia si Blanca afla ca nu au fost 2 Aurore niciodata si o iarta, insa Martin nu afla. De ziua ei, Vanessa a facut o conferinta de presa unde voia sa zica adevarul despre Aurora, sa afle toata lumea, insa Elizabeth incearca sa o otravesca, dar din greseala ia Vicky otrava, si moare si e congelata.
Mama lui Martin se intoarce (asta inainte de faza cu Vicky si asa, dar ti-am povestit asa ca sa aiba o legatura). Ea este cautata de un mafiot si este rapita. Lorenzo incearca sa o salveze, dar este rapit si el, vine Cesar si il omoara pe mafiot si spaca toti. Insa, din nefericire, cel pe care l-a omorat era sotul Catalinei, mama Vanesei. Ea vrea sa-l omoare pe Cesar ca sa se razbune, insa Martin ii promite ca o va readuce la viata pe Vicky daca nu-l omoara. Dar fratele sotului Catalinei nu accepta asta asa ca vrea ca Cesar sa moara. Catalina, Martin, Vanessa fac un plan si fac ca Cesar sa para ca e mort, si il ascund.
Cam asta s-a intamplat. Sper sa intelegi. :*

1 răspuns:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Multumesc mult pentru funda. :* Sper ca te-am putut ajuta.
>big grin