| PiCcaCciu a întrebat:

Cine stie cum se pot vedea episoade din Hannah Montana adica desenele dupa Disney Channel in romana? Unde le pot gasi? Imi spune cineva si mie un site? Multumes! Dau fundita. :]

Răspuns Câştigător
| Miяu a răspuns:

Http://desenele-copilariei.net/categorie/romana/hannah-montana

Sunt putine, dar...

Fundita?

3 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Nu sunt desene, sunt live action.

| LoveAngel223 a răspuns:

Mai terminast si voi cu Hannah Spontana nu am nimic cu ea dar e inervant. Cauta si u pe you tube.|hai sariti toti cu stupid|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu mary si eu caut acelasi lucru daca gasesc ceva iti zic si tie