| mafi5 a întrebat:

Buna!
cine stie filmul madagascar 2? stiti daca e un set de jucarii cu pinguiini aia si jucaria aia care zice pinguinul sef ca e iubita lui. un link unde pot cumpara online. fundaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| jagfdbd a răspuns:

Buna Aurius! sunt seturi de jucari cu pinguini, dar eu le-am vazut in carrefour, imi pare rau dar link online nu stiu! poti sa incerci sa cauti prin Carrefour, Metro, Selgros, Real...straight facealt undeva nu cred ca gasesti decat in alta tara!