| Georgiutza a întrebat:

Cine stie niste amintiri noi pentru oracol? Am nevoie urgent de elebig grinbig grinbig grinbig grin dau funda pentru cele mai multe big grinbig grinbig grin multumescbig grinbig grinbig grin:-):-)

Răspuns Câştigător
| ana00700 a răspuns:

Am cateva idei:
poti lua mai multe fasii de cartoane sa le parfumezi si cel care completeaza sa-si aleaga favoritul
poti desena conturul unei fete si cel care completeaza sa-i deseneze haine
poti desena o rama foto mai micuta si sa le ceri prietenilor tai sa se desene pe ei
poti schta un glob magic in care prietenii tai sa te deseneze pe tine peste 10
poti transcrie teste din reviste sau de pe internet si sa-i pui sa faca testele
le poti cere colaje din reviste cu lucrurile sau cantaretii lor favoriti pe care le poti pune intr-un plic la sfarsitul oracolului
iti poti face amprenta ta pe una din pagini si ei sa-si faca semnatura inauntrul ei
sau cel mai simplu cere -le o poza cu ei.
SPER CA TE-AM AJUTAT.

1 răspuns: