| cristianalexandru23 a întrebat:

Cine stie un hack la barn buddy care intr-adevar sa functioneze pe hi5...(fara cheat engine pentru ca nu merge)... daca stie cineva va rog sa imi spunetibig grin

Răspuns Câştigător
| DoRu a răspuns:

Nu ai cum sa folosesti hack la burn buddy pe hi5 is chiar daca ai avea cum ti-ai lua ban si trebuie sa-ti faci alt cont hi5 pierzi totul daca hi5 te baneaza

40 răspunsuri:
| nevermindpeople a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1zNHF88KJh0 acesta este cel mai bun hack, doar ca iti trebuie Cheat Engine. Nu este greu de folosit Cheat Engine-ul, si mie mi se parea la inceput naspa, doar incearca. Poti gasi pe youtube: http://www.youtube.com/watch?v=l4pM4UBAo4k aici te invata cum sa folosesti Cheat Engineul.
Hackul pe care ti l-am recomandat e un hack pentru bani.
L-am incercat, si imi merge perfect. Daca nu te descurci, lasa`mi un mesaj. Succes!
Funda? :(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha ha eu am hack si nu mea dat ban

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si ce cheat ai? nu ne spui si noua?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Damiti si mie un hack pe id anti_dracula2000 va rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreu si eu n hack pe id alyn_mumosul plz va rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am hack plata 1 euro hacku

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti...nu exista hackuri va zic eu sunt toate fakewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am prog Cheat Engine si merge sa iti pui ce suma de bani vrei, dar atunci cand vrei sa cumperi ceva mai scump decat suma de bani pe care o aveai inainte nu te lasa si iti dispar baniilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitati aici cod cu care bagati prieteni pe hi5
http://www.hi5.com/......pCanvas.do

uitati cum functioneaza
acolo unde vedeti 123456789 trebuie schimbat cu un cod de pe hi5
faceti asa
intrati la friends
dati pe 1 prieten si sus la link va aparea un cod format din 9 cifre ala il bagati inloc de 123456789 si dati enter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat si eu hack-uri dar nici unul nu mergea si cred ca nu exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
pf
si eu caut
scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colegu poate sa umble ma pamant b-) nice and easywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va zic eu dc va fura cu casele puse pe pamant pentru ca nu trebuie sa se mai vada nci un pic de pamant si voi poate ati lasat dar unii dau pe imag voastra si nu se vad asa repede casele si atunci fura ca sunt rapizi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un hack dati-mi simie pe mess...id stefanwwe_30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai baieti se fura si cu casele pe pamant da e mai naspa de explicat nuconteaza96@yahoo.com va asteptwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal baieti si fete nu exista nici un hack dar daca vreti sa faceti bani vorbiti cu un prieten bun de la voi de la vecini si spuneti cand are unul dintre voi caine si are mancare punetil sa fure de la voi si cand fura tot ii scade bani ca il musca cainele.deci fura si ii scade bani si dupa aia si deie refresh si apare burn buddy din nou si el are bani inapoi si tu ai in plus bani care iai primit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate si eu caut dar nu gasescsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu. Dar ce esti dispus sa-mi oferi pentru el smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista ceva da nu e hack e pentru a fura de la cei care au casa pe pamant faci urmatoarele: apesi pe acea persoana pentru a te duce la el la ferma pe urma te duci la altu la felrma apesi click dreapta si iti apare lista aia dai quality si dai medium dupa ce ai dat medium te duci din nou la ferma dar fara nici un efext decat ceata apoi dai din nou la altu si la fel click dreapta ->quality->low->din nou la persoana respectiva si dai la persoana respectiva pe casa ->click dreapta->quality->high si voila ai reusi daca nu ti-a mers nai urmat itrucat pasi... sper ca vam fost de ajutor ceaw.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista hack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreti hack id meu este pop_georgel_marian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.cheatengine.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei interesati de a afla cum se fura de la un vecin care are caine lup si sa ii facem sa dispara case animale... contactati-ma adresa de mess. marco.gianny@yahoo.com 100% eficient pe barn buddy hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multe informatii despre cum folosesti Cheat Engine (+download ultimele versiuni) si cum sa trisezi la jocuri gasesti pe http://cheatengine.ro

| tr3yyg a răspuns:

Sunteti...nu exista hackuri va zic eu sunt toate fake!

| XxKlAuDiUxX a răspuns:

Mil dai si mie id xmariusxx

| gabrielwww a răspuns:

Uite un Hack

http://fisierulmeu.ro/65EL55AH23DD/Barn-Buddy-Hi5-Hack-exe.html

Eu nu l-am incercat pentru ca mi-a dat eroare la SMTP