| Mady_Pana_1982 a întrebat:

Buna~!
Cine vrea sa fie administrator cu mine pe pagina de facebook sa imi dea mesaj. Nu prea am stat pe pagina, asa ca e mica si as dori sa o crestem impreuna.
Pagina se numeste : http://www.facebook.com/LadiesDontStartFightsButTheyCanF inishThem

2 răspunsuri:
| Andruta12 a răspuns:

Hey!
Este super pagina. Daca vrei pot fii eu admina cu tine dar nu pricep la moda si nici nu stiu o gramada de brand-uri cum ar veni dar pot adauga poze cu animale si scrie o poveste si alte chestii de genul asta daca vrei sa vezi cum lucrez intre pe pagina : Povesti Originale.
Este prima pagina care apare si are 25 de like-uri.Sunt putine dar am avut probleme cu internetul si nu am putut sa fa multe

| Mady_Pana_1982 explică (pentru Andruta12):

Id-ul meu este ana.anab12 da un semn happy