| Betty18 a întrebat:

Cine vrea sa fie administrator, pe pagina mea de facebook(din aia cu poz, notite, statusuri), alaturi de mine sa imi lase un mesaj.

4 răspunsuri:
| keri a răspuns:

Din pacate nu reusesc sa iti trimit mesaj dar daca tiar face placere asi putea eu sa fiu administrator cu tine happy

| Betty18 explică (pentru keri):

Da vreau te-am adaugat la prieteni pe TPU sa dai accept la cererea de prietenie si dupa lasa-mi un mesaj cu facebookul tau (linkul si numele sa te pot contacta..eu am pe facebook Ana Maria, iar pagina se numeste Adolescenta :X, insa nu stiu daca o vei gasi ca sunt multe...

| keri a răspuns (pentru Betty18):

Eu pe TPU inca nu pot sa trimi mesaje daca vrei trimite tu cu linkul de la profil ca sa iti pot cere prietenie si vb pe facewinking

| Eduard_Onea_1991 a răspuns:

Caut admini pentru pagina de FACEBOOK ''Smile & Tears''! Suntem 12 admini si vrem sa ajungem la 1000! Cine vrea sa faca parte dintre noi add id de mess : onea_angels! Multumesc!