| Alexandrutssa a întrebat:

Constantenii mei am o intrebare pentru voi. Stiti cumva cat costa sa inchiriezi o bicicleta de aia pentru 4persoane din parcul tabacariei? Sau este sa lasi ceva de valoare?

6 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Buletinu' si 7 lei, din cate tin eu minte.

| Alexandrutssa explică (pentru RockNbeer):

Nu am buletin. acum vine ziua mea si fac 14ani. da merge daca din cele 4 sa lase doar una buletin? ca doar ea are.

| RockNbeer a răspuns (pentru Alexandrutssa):

Nu cred ca se poate ca o singura persoana sa lase un act de identitate si sa garanteze pentru celelalte persoane.
Habar nu am ce poti face in cazul asta, nu ar fi mai bine ca de ziua ta sa le ceri parintilor sa iti cumpere o bicicleta? laughing

| Alexandrutssa explică (pentru RockNbeer):

Noi vrem sa inchiriam o bicicleta de 4persoane pentru caterinca si oricum eu nu stiu sa merg pe de aia normala. eu stiam ca poti sa lasi ceva de valoare si platesti si 15lei. dupa am mai auzit 30-45 de lei.

| RockNbeer a răspuns (pentru Alexandrutssa):

Eu ultima data am mers acum 2 ani cand puteai merge gratis doar lasand buletinu', din cate am auzit si eu de la colegi, alea de care vorbesti tu sunt ceva mai scumpe, plus ca se mai apropie si sezonul si preturile inevitabil vor creste, asa ca sa te poti astepta sa fie in jur de 30-45 lei.

| EUReKa a răspuns:

In jur de 30-45 lei, cred ca va lasa si fara buletin, daca zici ca abia faci 14 ani, eu m-am dat cu una de o persoana fara sa las buletinu`, si au pus pe un baiat sa ma urmareasca prin parc, sa nu le fur bicicleta happy

Întrebări recente