| anonim_4396 a întrebat:

Buna cred ca multe aveti cont pe stardoll.com ei bine eu vreau sa va intreb 2 lucruri : 1. Cum pot face bani la stardoll fara sa dau bani adevarati adica fara sa ma fac super star? si 2. De unde imi iau lucruri gratis la stardoll?

5 răspunsuri:
| Alina_2047 a răspuns:

1.Play & Earn : votezi CG, scenarii, album, Catwalk si Best Design si asa faci 5sd pe zi din care 1 e permanent.
2.Lucrurile gratis se iau de obicei cu ajutorul proxy-urilor. Ti se spune cum sa le iei pe diverse bloguri sa in diverse cluburi. Ti-as da adresa blogului meu dar nu am mai actualizat demult. Sper ca am ajutat.Viziteaza-ma sunt alinat2008!

| verypanda a răspuns:

Pai ca sa obtii bani mergi la
Spotlight, apesi pe Contests & Events, dupa care pe Catwalk si iti alegi un manechin care iti place si il votezi apasand pe vote.
Ok asa ai obtinut un ban, ca sa mai obtii trebuie sa apesi pe Hottest Design si votezi si de acolo o haina dupa care acolo sus in dreapta, deasupra fetei tale din joc scrii un nume de ex. cia care este o jucatoare foarte buna, apesi pe stelutele alea de jos si iar obtii bani. Dupa aceea sus la profilul ei se afla o chestie numita album si pe aia o votezi si dupa aceea apesi pe scenary si si acolo votezi.
Asa ai obtinut in total 5 bani
Ma rog.de fapt is 2 tipuri:unul care iti ramane si celalalt ban maine nu o sa il ai.
Ok, de banii astia iti cumperi de la shop sau de la suite shop iti cumperi ce vrei atata timp cat ai bani si atata timp cat nu trebuie sa fii superstar.
Raspunsul la a doua intrebare:
Nu poti sa iti cumperi lucruri gratis doar daca primesti de la ei.
Sper ca te-am ajutat.happy

| AlleBwaaa a răspuns (pentru verypanda):

Ba da poti sa iei haine gratis eu mi-am luat!

| ßσьσсєℓα a răspuns:

1. Cauta la sectiunea contul meu :,, Castiga stardolari,, metodele sunt gratis, fara bani dar cu efort.
2. Cauta pe net : Lucruri Gratis Stardoll, poti inlocui :,, lucruri,, cu obiectul cautat (ex: Lucrurigratis stardoll => Rochii gratis stardoll.
Sper ca am fost de ajutor.
Funda?
Please!

Întrebări recente