| vanessavane a întrebat:

Cred ca unii din voi stiti de mult aceste lucruri, insa eu acum am afla cum ca in spatele unor desene animate se afla povesti reale..As vrea sa imi spuneti povestea lui Phineas si Ferb, Casa Foster si Ed Edd si Eddy, iar daca mai sitit si alte desene in spatele carora se afla povesti reale va rog sa imi povestiti. Multumesc!

1 răspuns:
| asusdvd1 a răspuns:

O stiu pe cea de la Phineas si Ferb: Cei 3 frati au trait, fiecare din ei avand cate o boala: schizofrenie (Candace), hiperactivitate (Phineas) si retard mintal (Ferb). Mama ei nu o credea crezand ca zice totul din cauza boli...intr-un final ea s-a sinucis dar mama ei a gasit jurnalul in care ea isi tot nota ce fac fratii ei si ea, mama, s-a dus sa vada da ca nu se pot face niste desene animate in memoria ei!