| BumtSii a întrebat:

Cum as putea sa invat sa fac roata? Sau sa stau in maini? Ma chinui de cateva saptamani si nu da rezultate. Daca puteti sa ma ajutati ar fi super.

2 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Cere ajutorul unei persoane care stie. Te va ajuta sigur.

Sau, pentru statu' in maini, stai langa un peret gol, aseazati mainile la cativa centimetri departare, fa-ti avant cu picioarele si incearca sa le lipeste de perete.

Dar mai bine cere ajutorul cuiva, ca sa nu patesti vreun accident.
happy

| Ady00pk a răspuns:

1. Pune pe cineva care stie sa o faca sa te ajute pas cu pas
2.Incearca pe o saltea
3.Rabdare(prima data o sa o faci gresit apoi din ce in ce mai bine)
Nu putem sa iti explicam prin cuvinte cum sa faci si cum sa te misti!