| geoburndragon a întrebat:

Cum sa invat sa stau in maini? FUNDA

5 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

Exersezi.incepi prin a exersa cu cineva.el te tine de picioare in timp ce tu te sprijini in maini. duap cateva secunde, el te lasa(nu te mai tine de picioare) iar tu incerci sa stai in echilibru.dar dureaza ceva timp

| ShadowGhost a răspuns:

Poti sa te duci sa iei cateva lecti de streetdance, sau poti incerca pe youtube, sunt o gramada de filmulete pe acolo.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exersand, la mine a mers laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| Alex9Alexutzu a răspuns:

EUte-as sfatui mai intai sa te sprijini de ceva DREPT pentru ati mentine echilibru.
Fa asta de mai multe ori pentru a te obisnui si apoi e floare la ureche.P.S. Nu strica sa te ajuti si cu capul.