| dende95 a întrebat:

Care aveti hack de lure care sa mearga si me metin2ro? Dati si mie linkul de unde lati descarcat ca dau funda la hack care merge!

2 răspunsuri:
| eXceS a răspuns:

Am eu pentru ro nu e virus e misto hack, dar il dau pe un fms +9 sau un rib +9 pe ro pe lupus sau alte itm pe lupus daca esti interesat conecateaza cipry_mafia_olinescu@yahoo.com si iti fac demonstratie sa vezi.

| DoarEu01 a răspuns:

Iti dau eu hack de lure baga-ma la mess danutztheboy@yahoo.com apropo il dau pe 3 euro in ORANGE si da... chiar exista