| Me27 a întrebat:

Cum poate pagina http://www.facebook.com/LollipopsEverywhere sa stranga mai multe like-uri? Este a unei prietene si ma tot intreaba sfaturi si nu stiu ce sa ii spun...va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Cere ajutorul altor pagini sa-ti faca reclama.
Intra pe grupuri care fac publicitate si poti posta acolo pagina ta.
Cere ajutorul prietenilor, spune prietenilor tai sa-si anunte si prietenii si tot asa.
Posteaza pagina ta pe Mess, pe Twitter..etc.

| betty678 a răspuns:

Fa-i reclama pe alte site-uri.
Puneti jocuri si tot felluri de provocari joculete poze.
Fiti cat mai activi
Invitati-va prietenii de pe facebook sau chiar din grupul de prieteni cu care iesi pe afara.
Sper ca te-am ajutat!