| ramonika125 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am facut pentru prima oara o pagina, doar ca nu stiu ce sa fac ca sa creasca numarul de like, va rog sa ma ajutati, multumesc. funda. Pagina este http://www.facebook.com/funnylady.smile

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

La câte like-uri primeşti o bicicletă?

| AndreeaIln a răspuns:

Pune-ți prietenii să îți facă reclamă. organizează diferite concursuri. pune poze din modă la care să le ceri părerile fanilor. De exemplu pui o poză cu două perechi de papuci cu toc și îi întrebi care li se par mai drăguți. pune poze amuzante. glume, bancuri. În timp vei strânge multe like-uri. Succes! :*