| feefy a întrebat:

Buna ...Cum pot colectiona credite pe jocul barn buddy pe hi5?

6 răspunsuri:
| Hiroko a răspuns:

Buna...
trebuie sa faci trofee la flori, animale etc...tongue

| OddKidd a răspuns:

Buna! Trebuie sa faci cupele si iti da credite.Depinde la ce plante ai facut.Fiecare planta iti da credite mai putine sau mai multe.

| Pauliiici a răspuns:

Le cumperi, le castigi la nivele si mi se pare ca le castigi si din recolte happy

| RazvyP a răspuns:

Poti cumpara sau recolta flori, legume si animalele.
Cele mai multe credite le faci la flori dupa la animale si dupa la legume.
Funda?

| lawynutza a răspuns:

Primesti si prin cupe poti sa cumperi cu monede hi5 sau daca esti peste lvl 100 parca o verisoara are lvl 159 si are multe animale funda?

| RoxyRoxy_5250 a răspuns:

Hei.Daca faci cupa la unele plante faci credite depinde nu la toate primesti credit. te-as sfatui sa incepi cu rifoi ridiche si avocadobig grin