| cevazacelamineintorace a întrebat:

Cum pot pune mai multe fotografii in acelasi album pe facebook?
Multumesc anticipat:X
Funda+vot

5 răspunsuri:
| WyvernSky a răspuns:

Bună.
Te duci la photos-upload phtos si incepi sa pui poze. După ce ai pus o poză, ii face tag(o etichetez, ii dai un nume.)Dai save tags si s-a salvat in dreapta sus este
Add photos
Tag photos
Dai la add photos și faci același lucru. Sper că te-am ajutat.
Baftă!

| Diana6185 a răspuns:

Buna :*.
Intrii in albumul in care doresti sa pui mai multe fotografii si sus, in dreapta scrie: "Incarca mai multe poze" ( sau ceva asemanator) si apesi acolo.
Sper ca ti-am fost de folos, funda? love struck

| tony98 a răspuns:

Daca ai un album facut deja intri in el si in dreapta scrie Aduauga fotografii, ti se deschide o fereastra dai alege fotografi si le selectezi (daca vrei sa selectezi multe si sunt puse amestecate ti apasat pe CTRL cel din stanga si doar dai click si se selecteaza si ramane si cealalta selectata)FUNDA?

| Lexyfrumusik12 a răspuns:

In primul rand incarci o fotografie. apoi dupa ce salveaza dai sai vezi pozele. apesi pe poza care ai salvato si sus in dreapta scrie adauga fotografii sper sa fi inteles VUNDAbatting eyelashes

| axel_3335 a răspuns:

Sincer nu stiu