| BuzduganDinu a întrebat:

Buna!

Cum pot sa fac pe Xat sa imi scriu numele mai misto cum s-ar zice?

Ofer Fundita!

27 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Http://www.ejocurigratis.ro/page/9/CHAT.html
Vezi ca mai jos e un chenar! Iti scrii acolo numele si iti apare!

| BuzduganDinu explică:

Ma refeream la Culorile alea, am vazut pe un chat ca si-a scris niste baieti numele Colorat cu Efect.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca ai power poti sa scrii numele misto trebuie bani adevarati

| Cryssu_8813 a răspuns:

Buna Mitzu... Poti cu site-ul http://www.messletters.com/en/ daca prin "sa imi scriu numele mai misto" la asta te referi:D

| Adeeeeeeee a răspuns:

Iti trebui powers, days sh eventual NameGlow:d

| costin_6322 a răspuns:

Http://xat.com/sweetsweetsweet pentru jocuri si muzica intra aici!

| WinxStella a răspuns:

Pay...daca ai vrea numele colorat iti trebuie xats, dar daca vrei numele asa : ๓เtzย_2102 atunci intra pe site-ul asta : http://www.xatworld.com/nicks/xatweirdmaker.html Sper ca te-am ajutat! ßує-вує!

| SupraNatural20 a răspuns:

Sall. Ca sa-ti faci numele colorat sau cu efecte iti trebuie powers // Nameglow pentru nume colorat + culorile blue - red - green - light. pentru nume cu efecte iti trebuie poweru NUM pe care il folosesti cu toti powers ex; (tickle#num#numB#flame)... ca sa ai asa ceva iti trebuie powers. Eu am powers si am si nume colorat si tot.

| Fanus_Yo_1996 a răspuns:

א๏ Ŧคภยร

| marianbogdan a răspuns:

In primul rand trebuie cont pe xat... dupa ce ai facut cont cumperi prin diverse modalitati de plata days si xati... hai sa spunem ce sunt days urile sunt precum zilele deci tu ca sa folosesti anumite powers (puteri) ai nevoie de zile. iar powers (puteri) sunt diferite skinuri sa le numim. pe care le poti cumpara daca este ok. ce am spus si ai inteles te astept pe http://www.partyradio.ro/chat/

| da2ik11 a răspuns:

îภςєคгςค קє รเtєยl ครtค :http://www.xatworld.com/nicks/xatweirdmaker.html.Ŧยภ๔เtă؟

| Robert_Tudorache_1994 a răspuns:

Iti trebuie power cum am eu sa ai numele misto daca vreti sa fiti admini si sa ascultati muzica intrati aici http://xat.com/pyranda

| Robert_Tudorache_1994 a răspuns:

Http://xat.com/pyranda aici e cel mai bun chat
ma gasiti cu numele jony

| HighDefinition a răspuns:

Nume modificate!
ஐтуaνєη∂єяஐ
ஐtאคשєภ๔єгஐ
ஐtYaVeNdErஐ
ஐtýávéńdéŕஐ
ஐtÿävëndërஐ

Alte moduri
TryVender™
╬ TryVender™
╬ TryVender

Cauta aici semne : http://modabyalyn.sunphoto.ro/semne_pt_hi5_si_mess

| Andydaniel96 a răspuns:

Http://xats-free.wgz.ro 2000 de xats cu astia poti sa iti faci numele colorat!

| Valentin_Bucur_1980 a răspuns (pentru Andydaniel96):

Sa-ti fie rusine ca furi sa-ti cada mainile si sa dea boala in tine si in ce iubesti tu sa se naruie tot

| theUnbounded a răspuns (pentru winchesters):

A mers. mersii mult. ti-as da funda. dar nu`i topic`u meu!

| Live_Euforia_1986 a răspuns:

Buna prieteni va asteptam cu drag aici alaturi de oameni minunati si muzica buna http://xat.com/euforialive

| Onofrei_Adi_1980 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ma, da-te ca iti trebuie o aplicatie, cum poti fii asa prost? Si daca te intrebi cum se numeste aplicatia se numeste: RichMood Editor for Skype [Este o aplicatie care te ajuta sa iti faci o dispozitie (status) mult mai misto cum ar fi: sa scrii colorat, sa faci sa palpaie textul, etc...] m-ai inteles tu!

| AndreeaAndreea339 a răspuns:

Dar cum imi pot pune la numele dupa facebook semnele "♡♡" deoarece pe facebook nu pot

| AndreeaAndreea339 a răspuns (pentru HighDefinition):

Dar pentru numele la facebook, cum fac sa adaug alea?

| Famtom a răspuns:

Intra de pe mobil si scrile
acolo la mobil nu e agranicina